Nákupný košík (prázdny)

Kojenecké potreby - Odkvapkávač na fľaše a cumlíky

Vyberte si typ zobrazenia:
       
Trávička - odkvapkávač
Tento dômyselný a štýlový odkvapkávač je vhodný na sušenie kojeneckých potrieb, ako sú fľaštičky, cumlíky, príbory, misky, či vrchnáky. Praktické dvojdielne vyhotovenie umožňuje jednoduché čistenie tácky so stečenou vodou, zatiaľ čo sa na „steblách“ trávy nádoby dôkladne vysušia. Obe časti sú vhodné do umývačky riadu. štýlové prevedenie vhodné do modernej domácnosti vhodné na nádoby rôznych tvarov i veľkostí jednoduché sušenie nádob vo zvislej polohe, zatiaľ čo voda steká do spodnej tácky obe časti odkvapkávača sú vhodné do umývačky riadu rozmery tácky - 24cm x 24 cm celková výška odkvapkávača - 6,5 cm
Vetvička na odkvapkávač sivá
Tento plastový sušiak na dojčenské fľaše a cumlíky v dizajnovom prevedení (vetvička) vám umožní efektívne sušenie všetkých umytých a vyvarených častí detskej fľaštičky. Už žiadne tácky, opakované stieranie prachu a riešenie "kam s tým". Jednoducho zaveste na kvet alebo vetvičku a nechajte odkvapkať. Tento sušiak je súčasťou tzv. Trávnika - kam sa jednoducho zapichne a nechá stáť. Jednoduchá údržba - umytím. Bez PVC a ftalátov. Rozmery: výška cca 23 cm.
Stonka na odkvapkávač
Tento výrobok nie je len dizajnovým prvkom do Vašej kuchyne, ale je predovšetkým praktickým pomocníkom! Bezchybne usuší umyté či vyvarené súčasti dojčenských fľaštičiek bez nutnosti ich odkladať na podložku. Slúži ako súčasť "zeleného alebo bieleho trávnika", do ktorého sa jednoducho zapichne. Skvele drží. Výborne sa udržuje - umývaním. Bez PVC a ftalátov. Rozmery: výška cca 23 cm.
Zobrazené výrobky:  1-3 z 3 
© 2010 DIVEL s.r.o.